Nabídka služeb

Narození dcery *2009 a syna *2011 byly pro mě velmi silné zážitky, které mě dovedly k profesi duly. Jsem fascinována dokonalostí přírody a být přítomna během příchodu nové bytosti na svět vnímám jako velikou čest. Ráda Vám budu oporou během těhotenství, doprovodím Vás, případně i Vašeho partnera k porodu a během poporodní schůzky mohu nabídnout rady a zkušenosti spojené se zahájením kojení a péči o miminko. Zaměřuji se také na zdravé cvičení po porodu, které ženě pomáhá rychleji získat zpět svou kondici. Ráda Vám budu oporou při hledání správných rozhodnutí, která budou potřebná během těhotenství a v období příchodu Vašeho miminka na svět. Podpořím Vás při získávání Vaši vlastních mateřských kompetencí.

 • Předporodní setkávání
  Počet a obsah individuálních konzultací před porodem vychází z přání a představ každé ženy, s kterou pracuji. Náplní těchto setkání bývají témata spojená s těhotenstvím a představou klientky o prožití porodu, pomoc s výběrem vhodné porodnice či jiného místa k porodu, zamyšlení nad porodním přáním. Projdeme společně důležité otázky týkající se začátku porodu, odjezdu do porodnice a průběhu porodu. Budeme mluvit o tom, jak dobře projít porodními bolestmi, jak přivítat děťátko na svět. Součástí předporodních setkání bývají také otázky týkající se péče o děťátko a kojení.
 • Doprovod k porodu
  Doprovod k porodu nabízím jako balíček služeb, který zahrnuje pohotovost od ukončeného 38. týdne, nepřetržitou přítomnost u porodu a jednu poporodní schůzku. V době pohotovosti jsem připravená vyrazit na cestu k porodu podle přání rodící ženy.
  U porodu poskytuji rodící ženě péči a podporu v souladu s jejím přáním. V případě, že je u porodu přítomen i tatínek, snažím se respektovat souhru obou nastávajících rodičů a vytvořit jim příjemné a bezpečné prostředí.
 • Poporodní návštěvy
  Na poporodním setkání, na které přijíždím do porodnice nebo domů po propuštění z porodnice, projdeme zážitky a dojmy z porodu, probereme všechny otazníky spojené s péčí o novorozené děťátko a kojením.
  Nabízím také poporodní setkání v porodnici nebo doma, jehož náplní je nácvik správného cvičení po porodu i po císařském řežu. Tuhle službu nabízím i ženám, které jsem během porodu nedoprovázela.
 • Půjčuji knihy